Herna i-Family

Herna i-Family je útulné a inspirativní místo pro malé děti. Je vybavena širokou škálou hraček, her a dalších prvků. Zkušená chůva nabízí dětem aktivizující činnosti a hravou formou s dětmi objevuje svět. Originální nástěnná malba se zvířátky je útulným a veselým prvkem. I malé děti poznávají nám známý Buchlov a Barborku. Herna je tu pro děti - členy dětského klubu Hnízdečko, ale také pro veřejnost - pro děti s doprovodem od pondělí do soboty.

Herna i-Kid

Dětská herna i-Kid je klidová a relaxační místnost. Děti se zde mohou po obědě zklidnit bez zbytečného rozptýlení. Najdou zde nespočet dětských knih pro čtení těch nejhezčích českých pohádek. Originální malba vesmíru nabízí dětské fantazii nekonečný prostor. Deskové hry, karetní hry a další zajímavé herní sady pro malé i větší děti jsou všem návštěvníkům k dispozici. Najdete zde také teepee, pytle na to správné válení i plné koše plyšových hraček a známých postaviček z pohádek.

Herna i-Cubes

Do herny i-Cubes choďte v kostkované košili a můžete si hrát a hrát, nikdo vás nebude rušit, protože se  stanete neviditelnými. Máme tu překostičkováno. Máte miliony možností - z pouhých šesti kostek LEGO® lze vytvořit až 915 103 756 možných kombinací. Až 300 kilo lega máte plně k dispozici a jen na vaší fantazii, co postavíte. Více informací o legoherně i-Cubes naleznete ZDE.

Herna i-Games

Herna i-Games je místnost plná zábavy. Vítáni jsou všichni od nejmenších po nejstarší. Zkuste si u nás zahrát oblíbené hry na dvoumetrové televizi, nebo ve virtuální realitě. Přijďte i s kamarády a užijte si zábavu, na kterou nezapomenete. Užijte si dvě televize s úhlopříčkou 86 palců (200X120 cm), PS4 + VR (virtuální realitu), PS5, Wii + balanční desku, Xbox 360 + kinect nebo dotykový kvízový jubox.

© 2022 DĚTSKÝ KLUB HNÍZDEČKO. Pivovarská 273, 68601 Uherské Hradiště
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!