Důležité informace k organizaci kroužků

Zde naleznete odpovědi na časté dotazy týkající se kroužků. V případě, že nenajdete odpověď na svou otázku, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle +420777496666 nebo emailu info@hnizdouh.cz.

Jaká je cena kroužku? Je možná sleva?

Cena kroužku je vždy pečlivě stanovena tak, aby byl dostupný pro všechny. V ceně se odráží náklady na odborného lektora, nájem, energie a nezbytné materiálně technické vybavení. Každý kroužek má předem stanoveny termíny na které se lze dopředu přihlásit v daném školním roce. Cena je uvedena za jednu lekci a osobu (pokud není kroužek určen pro dvojici). Přihlásit se lze i na několik po sobě následujících termínů. V případě přihlášení na deset nebo více po sobě následujících termínů lze uplatnit 10% slevu při platbě.  Slevu pro sourozence neposkytujeme.

Kde najdu pokyny k platbě?

Po naplnění kroužku a přihlášení minimálního počtu dětí, je kroužek otevřen. Tuto informaci Vám zašleme na email uvedený v přihlášce a to včetně pokynů pro platbu. Tu můžete provést pouze převodem na náš účet vedený u Fio banky. 

Číslo účtu společnosti Lepší budoucnost, z. s.: 2900816004/2010 

Do kdy musí být zaplaceno? Jak se lze odhlásit?

Řádné přihlášení zahrnuje odeslanou přihlášku i platbu. Při neuhrazené platbě, se nemůže přihlášená osoba (dvojice) kroužku účastnit. 

Za proběhlé termíny peníze nevracíme, a to ani při neúčasti, pokud neproběhlo odhlášení alespoň 48 hodin před začátkem daného termínu.

Odhlásit se lze zasláním mailu na adresu info@hnizdouh.cz či SMS na telefon +420777496666. Vždy musí být uvedena informace o odhlášení, jméno osoby, název kroužku a termín/y, který chcete odhlásit.

Jak budou nahrazeny odpadlé lekce? Vracíte za ně peníze?

V případě zrušení termínu kroužku předem všechny přihlášené informujeme emailem, telefonicky či sms zprávou. Přihlášeným nabídneme náhradní termín či vrátíme peníze.

© 2022 Dětský svět Rezidence Hnízdo
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!