Dětské oslavy

Rádi Vám naceníme také dětskou oslavu. Zajistíme pro vás vše od občerstvení, výzdoby až po chůvu či zábavný program. Pro děti malé i velké, kterýkoli den v týdnu, v jakémkoli čase. Na všem včetně ceny se spolu dohodneme dopředu.

Chcete oslavu narozenin vašeho dítka oslavit jinde než doma? Využijte naše plně vybavené herny pro děti, které jsou ideálním prostředím pro takovou příležitost. Děti všech věkových kategorií zde najdou širokou škálu her a aktivit, které je během celé oslavy zaměstnají a zároveň pobaví. Ať už máte nejmenší miminka, batolata, nebo starší děti, u nás se rozhodně nebudou nudit.

A co by byla oslava bez chutného občerstvení? Nejen že poskytujeme prostor pro hraní, ale také se postaráme o celkovou organizaci oslavy včetně přípravy občerstvení a výzdoby. Na výběr máte z různých možností, které jsou přizpůsobeny různým dietním požadavkům a preference vašich malých hostů.

A samozřejmě, jedním z největších výhod naší služby je, že po skončení oslavy se nemusíte starat o úklid. Naše profesionální tým se o to postará za vás, takže si můžete užít oslavu do poslední minuty, bez stresu a bez starostí o nepořádek. Toto vše vám umožňuje se plně soustředit na radost a zábavu vašeho dítěte a jeho přátel, zatímco my se postaráme o zbytek.

© 2022 Dětský svět Rezidence Hnízdo
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!